Rolety Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

P. K. Rolety - Grodzisk, Pruszków, Mszczonów i okolice

rolety, plisy i żaluzje na wymiar

P. K. Rolety oferuje nowoczesne systemy zasłaniania przestrzeni okiennej. Wykonujemy dla Państwa rolety materiałowe wolnowiszące, rolety kasetowe, rolety dzień - noc, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy, vertikale, moskitiery oraz markizy. P.K. Rolety jest częścią firmy Frelon - producenta rolet z okolic Radomia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie znajdują się również produkty firm partnerskich, takich jak Decosun i Tapparella. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle bogatą kolekcję materiałów i produktów wspartą naszą wieloletnią pratkykę w produkcji i montażu rolet.

Obszarem naszej działalności są: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa a także najbliższe okolice tych miast.

Żaluzje, rolety oraz plisy oferujemy w systemie sprzedaży u klienta, dzięki czemu mamy możliwość dokładnego pomiaru okien oraz dobrania najbardziej odpowiedniego systemu zaciemnienia wnętrz. Dzięki temu, że nie posiadamy lokalu wystawowego jesteśmy w stanie oferować nasze produkty taniej niż konkurencja! Wybrane systemy żaluzji, rolet, czy też plis jesteśmy w stanie zaprezentować w Twoim domu.

Rolety, żaluzje i plisy w Grodzisku, Pruszkowie czy Mszczonowie - tak działamy:

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
2. Określ jaki produkt cię interesuje (rolety, żaluzje, plisy, moskitiery, vertikale czy też markizy).
3. Podaj lokalizację montażu (Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów czy też Warszawa).
4. Podaj przybliżone wymiary aby uzyskać wstępną wycenę rolet, żaluzji czy też plis.
5. Po wstępnej akceptacji wyceny możemy ustalić dogodny termin pomiaru. W trosce o wygodę naszych klientów działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00 oraz w soboty od 9.30 do 14.00.
6. W czasie pomiaru prezentujemy nasze próbniki rolet, żaluzji, rolet rzymskich oraz plis.
7. Po dokładnym pomiarze przedstawiamy ostateczną wycenę dla wybranych opcji.
8. Po 7-14 dniach montujemy zamówione produkty.