Moskitiery Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Moskitiera ramkowa Grodzisk, Pruszków, Mszczonów i okolice

Moskitiery ramkowe Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Obliczone na skuteczność

Moskitiery ramkowe to najpopularniejszy sposób ochrony przed insektami. Składają się z siatki (standardowej PCV lub wzmocnionej stalowej) naciągniętej na aluminiowy stelaż. Tego typu moskitiery możemy w prosty sposób samodzielnie zakładać i demontować w zależności od potrzeb. Profile do moskitier ramkowych występują w następujących kolorach: biały, brąz, złoty dąb, orzech oraz mahoń, natomiast siatka występuję w kolorze szarym lub czarnym. Moskitiery ramkowe mogą być demontowane po sezonie letnim lub pozostawać na oknie przez cały rok.

Koszt moskitiery ramkowej dla okna 70 x 130 cm to 99 PLN.

Moskitiery rolowane Grodzisk, Pruszków, Mszczonów i okolice

Moskitiery rolowane Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Wygodna ochrona

Moskitiery rolowane oparte są na systemie kasetowych rolet z mechanizmem sprężynowym. Siatka (tylko w kolorze czarnym) osłonięta jest górną kasetą aluminiową oraz bocznymi prowadnicami (w kolorze białym lub brązowym). Moskitiery rolowane pozwalają nam na zabezpieczanie lub odsłanianie okna w zależności od potrzeb bez konieczności ich zdejmowania. Maksymalna dopuszczalna szerokość moskitiery rolowanej to 160cm, przy wysokości 250cm.

Koszt moskitiery rolowanej dla okna 70 x 130 cm to 250 PLN.

Moskitiery drzwiowe ramkowe Grodzisk, Pruszków, Mszczonów i okolice

Moskitiery drzwiowe Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Jedyne takie wyjście

To system ramkowy moskitier przeznaczony do zabezpieczania otworów drzwiowych. Wyposażony jest w zawiasy ze sprężynowym samozamykaczem, dzięki czemu drzwi moskitierowe zatrzaskują się za nami zaraz po wyjściu. Profile aluminiowe moskitiery drzwiowej występują w kolorach białym i brązowym, natomiast siatka w kolorze szarym lub czarnym. Minimalna szerokość moskitiery drzwiowej to 40cm, natomiast maksymalna szerokość to 110cm, przy wysokości maksymalnej 240cm.

Koszt moskitiery drzwiowej o wymiarach 70 x 200cm to 502 PLN.

Moskitiery w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Moskitiery nie wymagają codziennej pielęgnacji. Zalecane jest jedynie oczyszczenie siatki z insektów po sezonie letnim. Moskitiery ramkowe możemy po sezonie zdemontować i przechowywać w piwnicy, choć pozostawienie ich na oknie przez cały rok nie wpływa negatywnie na ich skuteczność.

Nasze moskitiery przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa a także najbliższych okolic tych miast.