Plisy Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Plisy 20mm góra dół

Plisy 20mm wariant 4 Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Praktycznie i elegancko

Plisy, czyli żaluzje plisowane, to system zaciemniania wnętrz składający się z mechanizmy aluminiowego raz tkaniny fabryczne sprasowanej w garbiki o szerokości 20mm (plisowanej). Dzięki odpowiedniej regulacji mechanizmu za pomocą plis możemy odsłaniać okno zarówno od dołu (tak jak klasyczną roletą) jak i od góry. Dzięki temu uzyskujemy nieograniczone możliwości sterowania dopływem światła do pomieszczenia. Plisy są przeznaczone do montażu do skrzydła okiennego (w wersji ściennej występują tylko w systemie hamulcowym). System plis występuje w kolorach: białym, brązowym, anodowanym (szarym) oraz drewnopodobnych: złoty dąb oraz orzech

Koszt plisy 20mm dla okna o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 131 PLN.

Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Elegancko i ekonomicznie

Plisy możemy również montować od okien dachowych (połaciowych). Wtedy dodatkowo są one wyposażone w boczne prowadnice aluminiowe, zapobiegające wypadaniu tkaniny. Możemy je stosować do okien dachowych wszystkich producentów, między innymi: Velux, Fakro oraz Roto. Plisy dachowe pozwalają na odsłanianie okna zarówno od dołu jak i od góry. System plis dachowych występuje w kolorach: białym, brązowym oraz szarym (anodowanym).

Koszt plisy 20mm dla okna dachowego o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 183 PLN.

Plisy - półkole

Plisy nieregularne Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Wyjątkowe plisy dla wyjątkowych okien

Plisy służą również do zasłaniania okien o nietypowych kształtach, takich jak: trójkąty, trapezy, półkola, ćwiartki koła. Są mocowane do stolarki okiennej i nie przeszkadzają przy otwieraniu okna, pozwalając zachować jego pełną funkcjonalność.

Koszt plisy 20mmm dla okna nietypowego określany jest indywidualnie.

Plisy w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Plisy to nowy system zaciemniania wnętrz pozwalający na maksymalne sterowanie dopływem światła do pomieszczenia. Pozwalają na odsłanianie okna zarówno od góry jak i od dołu jako jedyny tego typu system osłon dostępnych na rynku. Plisy nie wymagają codziennej pielęgnacji natomiast usunięcie z tkaniny plisowanej uporczywych plam jest w zasadzie niemożliwe i zazwyczaj wiąże się z koniecznością wymiany tkaniny lub całej plisy.

W naszej ofercie można znaleźć również tkaniny specjalistyczne: z refleksem zwiększające odbijanie światła, termoizolujące (zapobiegające wymianie ciepła nawet do 60%) a także 100% zaciemniające.

Nasze plisy przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa a także najbliższych okolic tych miast.