Rolety Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Rolety wolnowiszące Mini Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety wolnowiszące Mini Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Tani sposób na skuteczne zaciemnienie

Rolety wolnowiszące Mini przeznaczone są do montażu do skrzydła okiennego. Występują w wersji przykręcanej lub na wieszakach „bez wiercenia” nakładanych na ramę okienną. Sterowanie roletami Mini odbywa się za pomocą łańcuszka w kolorze białym lub brązowym.

Koszt rolety wolnowiszącej Mini dla okna o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 58 PLN.

Rolety wolnowiszące dzień-noc Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety wolnowiszące dzień-noc Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Eleganckie sterowanie światłem

Rolety wolnowiszące „dzień – noc” to nowoczesny model rolet składających się z dwóch warstw tkaniny w poprzeczne pasy, na przemian firankowe i zasłonowe. Przy ustawieniu pasów firankowych jeden za drugim otrzymujemy roletę w poziome pasy, z których co drugi jest przepuszczający. Stanowi to coś w rodzaju żaluzji, gdzie co drugi listek wpuszcza nam światło do pomieszczenia. Przy ustawieniu pasów rolety „dzień – noc” w pozycji firankowy za zasłonowym otrzymujemy jednolitą warstwę tkaniny zasłaniającej. Całą roletę możemy również podciągnąć do góry tak jak w wersji rolet klasycznych. Podobnie jak rolety Mini rolety wolnowiszące „dzień – noc” występują w wersji przykręcanej lub na wieszakach „bez wiercenia” nakładanych na ramę okienną.

Koszt rolety wolnowiszącej „dzień – noc” dla okna o wymiarach 70 x 130 zaczyna się od 166 PLN.

Rolety kasetowe UniGrodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety kasetowe Uni Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety praktyczne i skuteczne

Rolety kasetowe Uni to jeden z najbardziej popularnych systemów rolet przeznaczonych do montażu do skrzydła okiennego. W tym przypadku tkanina jest osłonięta półokrągłą aluminiową kasetą, zaś wszelkie nieszczelności boczne eliminują przyklejane prowadnice. Dzięki temu rolety kasetowe Uni stanowią jeden z najskuteczniejszych sposobów zaciemniania wnętrz. Rolety Uni są sterowane za pomocą łańcuszka PCV. Występują w kolorach: białym, brązowym i anodowanym (szarym) oraz w wersji drewnopodobnej: jasny dąb, złoty dąb, orzech, mahoń oraz wiśnia.

Koszt rolety kasetowej UNI dla okna 70 x 130 cm zaczyna się od 106 PLN (dla kasety białej lub brązowej)

Rolety kasetowe dzień - noc Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety kasetowe "dzień - noc" Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Eleganckie i praktyczne

Podobnie jak w przypadku rolet wolnowiszących „dzień – noc” tu również mamy do czynienia z dwiema warstwami tkaniny firankowej i zasłonowej, które możemy ustawiać względem siebie tak, aby maksymalizować dopływ światła lub uzyskiwać całkowitą prywatność. W tym przypadku tkanina jest osłonięta półokrągłą aluminiową kasetą, zaś wszelkie nieszczelności boczne eliminują przyklejane prowadnice. System rolet kasetowych „dzień – noc” występuję w kolorach: białym, brązowym i anodowanym (szarym) oraz w wersji drewnopodobnej: jasny dąb, złoty dąb, orzech, mahoń oraz wiśnia.

Koszt rolety kasetowej „dzień – noc” dla okna 70 x 130 cm zaczyna się od 215 PLN (dla kasety białej lub brązowej).

Roleta dachowa Coulisse Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety dachowe Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Komfort i wygoda na poddaszu.

Rolety dachowe przeznaczone są do najbardziej popularnych systemów okien dachowych: Velux, Fakro i Roto, choć można je stosować również do okien innych producentów. Występują w pełnej obudowie aluminiowej (górna kaseta oraz boczne prowadnice) w kolorze anodowanym (szarym). Rolety dachowe są wyposażone w holenderski mechanizm sprężynowy zapewniający precyzyjne sterowanie roletą.

Kosz rolety dachowej dla okna 70 x 130 cm zaczyna się od 152 PLN.

Rolety wolnowiszące L32 Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety wolnowiszące L32 i L40 Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Maksymalna użyteczność rolety

Rolety wolnowiszące L32 i L40 przeznaczone są do przesłaniania dużych powierzchni. Zwykle są montowane do ściany lub sufitu. Sterowanie roletami L32 i L40 w standardzie odbywa się za pomocą łańcuszka, choć rolety L40 mają również opcje sterowania elektrycznego (silniki 230V obsługiwane przełącznikiem lub bezprzewodowo pilotem). Rolety w systemie L32 wykonujemy standardowo do szerokości 240cm, zaś w systemie L40 do szerokości 340. Dopuszczalne wysokości maksymalne rolet to odpowiednio 300cm i 400cm.

Koszt rolety L32 dla okna 70 x 130 cm zaczyna się od 99 PLN.

Koszt rolety L40 dla okna o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 102 PLN.

Rolety L32 dzień - noc Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety L32 "dzień - noc" Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Maksymalna elegancja

Rolety L32 „dzień – noc” przeznaczone są do przesłaniania dużych powierzchni za pomocą dwóch warstw tkaniny firankowej i zasłonowej, ustawianych względem siebie w różnym położeniu, tak aby precyzyjnie sterować dopływem światła do pomieszczenia. Maksymalna szerokość tego typu rolet to 200cm przy maksymalnej wysokości dochodzącej do 280cm. Sterowanie roletami L32 odbywa się za pomocą łańcuszka. Osprzęt aluminiowy oraz łańcuszek występują wyłącznie w kolorze białym.

Koszt rolety L32 dzień – noc dla okna o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 189 PLN.

Rolety w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Rolety to jeden z najpopularniejszych systemów zaciemniania wnętrz. Składają się z systemu mocować, rury nawojowej oraz tkaniny, która może być dowolnie podnoszona i opuszczana. Mechanizmy roletowe wyposażone są w hamulce umożliwiające zatrzymanie rolety w dowolnym punkcie bez konieczności mechanicznego blokowania łańcuszka. Rolety nie wymagają codziennej pielęgnacji, więc stanowią wygodną alternatywę dla żaluzji. Niestety usunięcie z tkaniny roletowej uporczywych plam jest w zasadzie niemożliwe (za wyjątkiem specjalnej serii tkaniny z powłoką teflonową) i zazwyczaj wiąże się z koniecznością wymiany tkaniny lub całej rolety. W naszej ofercie można znaleźć również tkaniny specjalistyczne: z refleksem zwiększające odbijanie światła, termoizolujące (zapobiegające wymianie ciepła nawet do 60%) a także 100% zaciemniające, tkaniny zmywalne oraz tkaniny niepalne przeznaczone dla biurowców i budynków użyteczności publicznej.

Nasze rolety przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa także najbliższych okolic tych miast.