Rolety rzymskie Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Rolety rzymskie klasyczne Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Klasyczne rolety rzymskie Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Uniwersalna elegancja

Rolety rzymskie to jeden z najbardziej eleganckich systemów okiennych. Są synonimem elegancji i doskonale sprawdzają się tak w klasycznych jak i w nowoczesnych wnętrzach. Do wykonania rolet rzymskich używamy tkanin firankowych i roletowych, które wyposażone są w mechanizm łańcuszkowy służący do podnoszenia i opuszczania. Tradycyjne rolety rzymskie wykonuje się z poziomymi fiszbinami, które powodują odpowiednie marszczenie tkaniny. Po zasłonięciu okna fiszbiny są nadal widoczne i dzięki nim uzyskujemy podział tkaniny typowy dla rolety rzymskiej.

Rolety rzymskie opcja 1 Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety rzymskie opcja 1 Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Rolety rzymskie w nowym wydaniu

Rolety rzymskie w opcji 1 są wykonywane z inną techniką marszczenia. Zamiast poziomych fiszbin do tkaniny doszywane są pionowe taśmy tunelowe, które powodują układanie się tkaniny przy podciąganiu tak jak w klasycznej rolecie rzymskiej. Natomiast po opuszczeniu tkanina jest gładka (nie występują poziome fiszbiny dzielące tkaninę). Roleta rzymska z pionowymi taśmami zajmuję przeciętnie o 7cm mniej po podciągnięciu, co jest szczególnie ważne przy niewielkich nadprożach, tak, aby rolety rzymskie mocowane do sufitu nie kolidowały z otwieraniem drzwi.

Koszt rolety rzymskiej dla okna o wymiarach 70 x 130 cm zaczyna się od 288 PLN.

Rolety rzymskie w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Rolety rzymskie znakomicie dopełnią każde wnętrze, zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Niestety pielęgnacja rolet rzymskich jest dość pracochłonna, gdyż tkaniny do rolet rzymskich powinny być prane z podobną częstotliwością co firanki, czy też zasłony, czyli przynajmniej raz na pół roku. Tkaninę można w prosty sposób wypiąć z mechanizmu i najlepiej oddać ją do pralni chemicznej, co pozwoli nam uniknąć uszkodzenia tkaniny.

Nasze rolety rzymskie przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa także najbliższych okolic tych miast.