Vertikale Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Vertikale 127mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Vertikale 127mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Niezastąpione w biurze

Vertikale 127mm to najpopularniejszy system vertikali przeznaczony do zasłaniania okien o znacznej szerokości i wysokości. Zazwyczaj są one montowane w biurach i budynkach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, itp.). Vertikale składają się z szyny systemowej pozwalającej na zsuwanie paneli oraz ich obracanie oraz z paneli tkaninowych. W naszej ofercie dostępne są również tkaniny specjalistyczne: tkaniny niepalne, tkaniny 100% zaciemniające, tkaniny zmywalne. Maksymalna szerokość vertikali to 575cm, przy maksymalnej wysokości pasów 400cm.

Koszt vertikala 127mm o wymiarach 70 x 130 zaczyna się od 75 PLN.

Vertikal 89mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Vertikale 89mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Vertikale w nowym wydaniu

Vertikale 89mm wykonane są ze specjalnie przygotowanych pasów zwężanych do szerokości 89mm. Maksymalna szerokość vertikali to 575cm, przy maksymalnej wysokości pasów 400cm.

Koszt vertikala 89mm o wymiarach 70 x 130 zaczyna się od 105 PLN.

Vertikale w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Vertikale nie wymagają codziennej pielęgnacji natomiast usunięcie z tkaniny do vertikali uporczywych plam jest w zasadzie niemożliwe i zazwyczaj wiąże się z koniecznością wymiany tkanin.

Nasze vertikale przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mszczonów oraz Warszawa a także najbliższych okolic tych miast.