Żaluzje Grodzisk, Pruszków, Mszczonów
Żaluzje aluminiowe 16mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje aluminiowe 16mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Najwęższe żaluzje na rynku

Żaluzje aluminiowe o szerokości listków 16mm są przeznaczone do montażu do stolarki okiennej w tzw. świetle szyby. Występują w wersji Standard sterowane sznurkiem i pokrętłem lub w wersji Iso ze sterowaniem łańcuszkowym. Żaluzje Iso są wyposażone w osłonę w kolorze białym, szarym, beżowym lub brązowym.

Koszt żaluzji aluminiowej Iso 16mm dla okna 70 x 130 cm to jedynie 124 PLN brutto.

Żaluzje aluminiowe 25mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje aluminiowe 25mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje dla oszczędnych

System żaluzji aluminiowych o szerokości listków 25mm to bardzo praktyczne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Żaluzje 25mm występują ze standardowym sterowaniem sznurek plus pokrętło. Mogą być montowane zarówno do stolarki okiennej jak i do ściany czy sufitu.

Koszt żaluzji aluminiowej standard 25mm dla okna 70 x 130 cm to jedynie 71 PLN brutto.

Żaluzje drewniane 25mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje drewniane i bambusowe 25mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Naturalnie eleganckie

Żaluzje drewniane 25mm to elegancki sposób zasłonięcia okna. Występują w wersji standard sterowane sznurkiem i pokrętłem. Zazwyczaj są mocowane do stolarki okiennej (również na wieszakach bez wiercenia). Rzadziej mocowane do ściany lub sufitu z uwagi na ograniczenie powierzchni maksymalnej tego typu żaluzji do 4 metrów kwadratowych.

NOWOŚĆ – teraz żaluzje drewniane i bambusowe 25mm dostępne są również na eleganckich taśmach.

Koszt żaluzji drewnianej lub bambusowej dla okna 70 x 130 cm to jedynie 191 PLN brutto.

Żaluzje aluminiowe 50mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje aluminiowe 50mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje dla dużych przeszkleń

Żaluzje aluminiowe 50mm to doskonałe rozwiązanie do zasłaniania okien o znacznej powierzchni (dopuszczalna maksymalna powierzchnia takich żaluzji to aż 8 metrów kwadratowych). Standardowo są sterowane za pomocą sznurków (2 sznurki do obracania listków oraz jeden do podnoszenia). Wykonywane również na ozdobnych taśmach materiałowych. Standardowo montowane do ściany lub sufitu.

Koszt żaluzji aluminiowej 50mm dla okna o wymiarach 70 x 130 cm to 155 PLN brutto.

Żaluzje drewniane 50mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Żaluzje drewniane i bambusowe 50mm Grodzisk, Pruszków, Mszczonów

Ostateczna elegancja

Żaluzje drewniane 50mm to jedno z najbardziej efektownych rozwiązań, pozwalające na zasłonięcie do 5 metrów kwadratowych powierzchni. ). Standardowo są sterowane za pomocą sznurków (2 sznurki do obracania listków oraz jeden do podnoszenia). Wykonywane również na ozdobnych taśmach materiałowych. Standardowo montowane do ściany lub sufitu.

Koszt żaluzji drewnianej 50mm dla okna o wymiarach 70 x 130 cm to 282 PLN brutto.

Żaluzje w Grodzisku, Pruszkowie i Mszczonowie

Żaluzje to jeden z najbardziej klasycznych sposobów zasłonięcia okna. Żaluzje składają się z ułożonych równolegle listków, którymi obracając możemy regulować dopływ światła do pomieszczenia. Do obracania listków służy łańcuszek, pokrętło lub sznurek. Żaluzje możemy też dowolnie podnosić i opuszczać, choć szczególnie przy żaluzjach drewnianych należy pamiętać, że ich znaczący ciężar powoduje pewne trudności z tym związane. Żaluzje wymagają dość regularnej pielęgnacji (czyszczenia listków), co stanowi swego rodzaju wadę. Natomiast niewątpliwą zaletą jest możliwość usunięcia praktycznie każdych zabrudzeń.

Nasze żaluzje przeznaczone są dla następujących miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów oraz Warszawa a także najbliższych okolic tych miast.